Дмитро Огньов поплатився за відносини з Загорієм?

Після виявлення журналістами програми “Схеми” зв’язку між нардепом від Блоку Петра Порошенка  Глібом Загорієм, в партії “Голос” вирішили відкликати свого кандидата у народні депутати в одномандатному окрузі №121 Львівської області Дмитра Огньова. Про це повідомляє “Радіо Свобода”.  Таке рішення прийняв номінаційний комітет за результатами внутрішньої перевірки, після того як до партії звернулася низка журналістів-розслідувачів та активістів., йдеться в заяві «Голосу». Сам нардеп від БПП Гліб Загорій є співвласником фармацевтичної компанії «Дарниця» та фігурантом численних журналістських розслідувань. На сайті партії “Голос повідомляється, що результати внутрішнього розслідування та дії Дмитра Огньова дали підстави стверджувати, що кандидат схильний ставити особистий інтерес вище результату командної роботи. Це прямо суперечить одному з дев’яти критеріїв, які партія висуває до своїх кандидатів-мажоритарників. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “СЛУГА НАРОДУ” ВИКЛЮЧИЛА ЗІ СПИСКУ ІРИНУ ПАНЧЕНКО – №73 Команда партії «Голос» дякує журналістам за пильність та закликає громадськість повідомляти про всі відомі факти порушення кандидатами принципів партії. Нагадаємо, що всі кандидати до парламенту від партії «Голос» у мажоритарних округах:
1.Мають незаплямовану репутацію. Не залежать від олігархів і готові пояснити свої статки.
2.Відповідають всім вимогам антикорупційного законодавства та Закону України «Про очищення влади».
3.Поділяють цінності, принципи, ідеологію та програмні засади партії «Голос».
4.Мають професійні або громадські досягнення у своїй сфері та бачення, як втілити найкращі зміни у масштабах країни.
5.Ставлять суспільні інтереси вище особистих і готові працювати в команді для досягнення результатів.
6.Не перебували й не співпрацювали з режимом Януковича, Комуністичною партією України та проросійськими силами.
7.Не мають громадянства та економічних інтересів у країні-агресорі. 8.Ніколи не співпрацювали зі спецслужбами тоталітарних режимів чи сепаратистами.
9.Не протидіяли Революції гідності, прямо визнають і визнавали факт Російської агресії та непорушність територіальної цілісності України.

По материалам:  https://zrada.today