Дмитро Шимків та Олексій Філатов оголосили про намір піти з посади?

Як повідомило Depo.ua джерело в АП, обох заступників попросили не афішувати свою відставку, доки їм не буде знайдена заміна.За словами співрозмовника, зараз на Банковій тривають співбесіди з майбутніми кандидатами. Зокрема, обійняти посаду було запропоновано першому заступнику міністра економічного розвитку і торгівлі України Максиму Нефьодову. Однак, за інформацією джерела, він відмовився.

Нагадаємо, 7 лютого 2018 року президент Петро Порошенко призначив Шимківа в.о. секретаря Націнвестради і вивів зі складу Бориса Ложкіна.

Водночас з 13 червня НАБУ проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливого незаконного збагачення заступника голови Адміністрації президента Олексія Філатова.

14 липня детективи НАБУ отримали доступ до телефону Анни Бабич — цивільної дружини заступника голови АП Олексія Філатова, який фігурує у розслідуванні кримінального провадження про можливе незаконне.

Довідка. Дмитро Шимків — український політик і топ-менеджер у сфері інформаційних технологій, заступник глави Адміністрації Президента України, державний службовець третього рангу, екс-генеральний директор «Майкрософт Україна». До 2014 Шимків був підприємцем, інноватором у сфері інформаційних технологій в Україні, Європі та США.

Олексій Філатов — український адвокат, спеціаліст в галузі судової практики, заступник голови АП з 22 липня 2014 року.

По матриалам:    https://www.depo.ua