Геннадій Ткачук та Ігор Ткачук причетні до підкупу виборців?

В приймальні нардепа Геннадія Ткачука давали по 150 грн за обіцянку проголосувати за рідного брата народного обранця — Ігоря Ткачука
Depo.

Для директора "Укрпошти" Ткачука купували виборців в приймальні його брата-нардепа

Для директора «Укрпошти» Ткачука купували виборців в приймальні його брата-нардепа

Наприкінці минулого тижня вінничани, які мешкають на Свердлова та Скалецького, звернулись до Громадянської мережі «Опора» із заявою про підкуп, повідомляєDepo.Вінниця з посиланням на прес-службу регіонального представництва ГМ «Опора».

Представники «Опори» провели розслідування, в результаті якого інформація про підкуп виборців підтвердилась. У приймальні народного депутата України, члена фракції «БПП» Геннадія Ткачука, роздавали матеріальну допомогу. По 150 гривень отримували усі виборці округу в обмін на обіцянку проголосувати за рідного брата нардепа — Ігоря Ткачука, який балотується в депутати Вінницької міської ради від партії «БПП Солідарність».

Нагадаємо, що Ігор Ткачук наразі займає посаду директора «Укрпошти». Також він чинний депутат міської ради від «УДАРУ».

Також депутатами Вінницької обласної ради хочуть стати ще два представника родини Ткачуків — син нардепа Геннадія Ткачука — Сергій Ткачук та дружина Ігоря Ткачука — Людмила Станіславенко. Всі вони балотуються від пропрезидентської партії.

Для директора "Укрпошти" Ткачука купували виборців в приймальні його брата-нардепа - фото 1

На фото: (зліва-направо) Сергій Ткачук, Геннадій Ткачук, Людмила Станіславенко

Не зважаючи на свій юний вік (24 роки) син нардепа Сергій Ткачук вже займає посаду заступника начальника Головного управління юстиції у Вінницькій області.

Людмила Станіславенко була депутатом міськради минулого скликання від «Комуністичної партії» та безуспішно балотувалась від «комуністів» до облради на місцевих виборах-2010. Також вона брала участь у виборах до Верховної ради у 2012 році по 12 мажоритарному окрузі у м.Вінниці. Тоді стати депутатом Станіславенко теж не вдалось. У 2006 році вінничанка була кандидатом від «Компартії» в народні депутати України 5-го скликання.

Геннадій Ткачук свого часу очолював міську партійну організацію «Батьківщини».

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.

По материалам:   https://vn.depo.ua