Київське метро «обламало» Рината Ахметова

Комунальне підприємство “Київський метрополітен” 20 серпня не допустило ТОВ “Київські енергетичні послуги” до аукціону щодо закупівлі електричної енергії на очікувану суму 272,41 мільйона гривень.

Про це повідомляється у системі “ProZorro”.

На поточний рік хочуть замовити 95,99 млн кіловат-годин електроенергії 2 класу напруги для 88 точок приєднань на об’єктах метрополітену за очікуваною ціною 2,84 грн/кВт*год.

На тендер прийшли 8 компаній, однак замовник допустив до аукціону лише 6 із них. ТОВ “Електро-Ресурс”, яка також бере участь в тендері, виграла минулий такий підряд “Київського метрополітену” на 267,46 млн грн.

Натомість фірму “Київські енергетичні послуги” ПрАТ “ДТЕК Київські електромережі” Рината Ахметова відхилили через дві помилки у документах.

У технічній специфікації фірма вказала назву закупівлі “Електрична енергія”, тоді як замовник вказував назву закупівлі з іншим порядком слів у дужках — “Енергія електрична”.

Крім того, у листі фірма вказала в однині “Кількість товару визначається на підставі знятих показників електролічильника…”, а замовник вказував у множині “Кількість електричної енергії визначається на підставі знятих показників електролічильників…”

“Київські енергетичні послуги” оскаржили відхилення в АМКУ, заявивши, що замовник обрав формальний підхід без оцінки суттєвості/не суттєвості недоліків і впливу їх на зміст пропозиції.

По материалам:  http://factor-news.info