Коханцю Ірени Карпи в Україні не раді

Біля Окружного адміністативного суду Києва у п’ятницю пройшла акція протесту «Зупиніть реванш» громадсько-політичної організації «Вільні люди», які виступали проти повернення до України російського політтехнолога Ігоря Шувалова і вимагали зупинити реванш путінських посіпак країни агресора.Як повідомляє Громадського радіо, сьогодні в суді мали розглянути справу Шувалова, який вимагає скасувати рішення Державної міграційної служби України про заборону для нього на в’їзд до країни строком на п’ять років.

«Антиукраїнські сили дуже потребують такої особи як Шувалов. Ми тут, щоб російська агентура не повернулася до України», — заявив керівник штабу мережі «Вільні люди» Дмитро Жмайло.

«Те, яке рішення прийме суд — це сигнал, чи Україна відбулася як інституційна держава, що здатна себе захистити», — додав заступник керівника проводу «Вільних людей» Сергій Кузан.

За словами мітингувальників, діяльність організації «Вільні люди» спрямована на «звільнення держави від впливів Російської Федерації».

Нагадаємо, в травні минулого року радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антон Геращенко повідомив, що українські прикордонники видворили Шувалова за межі країни із забороною в’їзду строком на п’ять років. Він назвав Шувалова фактичним керівником служби телеканалу “Інтер” та звинуватив його у антиукраїнській діяльності, причетності до зриву євроінтеграційних реформ.

Зазначимо, Шувалов звернувся до Окружного адмінсуду з проханням визнати протиправним і скасувати рішення Державної міграційної служби про заборону для нього в’їзду в Україну терміном на 5 років.

Зрештою, засідання суду перенесли на 26 жовтня через те, що поліція досі не надала жодної інформації щодо причин заборони для Шувалова в’їзду до України строком на п’ять років. Суддя Сергій Каракашьян заявив, що поліція досі не відповіла на інформаційний запит суду та не надала матеріалів щодо причин для рішення від 10.05.2017 р. про заборону в’їзду для Шувалова.

По материалам:   http://argumentua.com