Лев Парцхаладзе засвітився у зв’язках з російським бізнесом

Після запровадження у 2014 році провідними країнами світу обмежувальних санкцій стосовно держави-агресора Росії у відповідь на її дії в Криму та на Донбасі, українська влада щороку переймається питанням «продовжать чи не продовжать?». Щороку українське керівництво переконує європейську спільноту, США, Канаду та інші країні у нагальній необхідності продовження санкцій проти російських фізичних та юридичних осіб, причетних до агресії проти України.Правда, сама нинішня українська влада, якщо до неї пильніше придивитися, насправді не особливо послідовна у юридичному протистоянні з державою-агресором. Доньки лідерів незаконних збройних формувань Донбасу спокійнісінько навчаються в українських ВНЗ. Для компаній кума Путіна і вищого керівництва України СБУ розчищає поле для ведення бізнесу в нашій державі. Щороку українська влада надає коридори для МО РФ, яке перевозить військові вантажі в окуповане Придністров’я.

І ось ми знаходимо черговий доказ плідної співпраці представників провладної партії та незаконної влади Криму.
Знайомтесь: Нахлупін Віталій Германович – «заступник голови Ради міністрів» Криму. Виходець з Макіївки Донецької області, 1966 року народження. Згідно з випискою з держаного реєстру станом на сьогодні Нахлупін (прописаний в м. Київ, вул. Павлівська, будинок 26/41, квартира 58) є кінцевим бенефіціаром київського ТОВ “КТК ІМПЕКС” (ІН 31900232).

Можливо ми помиляємося, але українські ЗМІ, висвітлюючи діяльність нащадків Януковича, також свого чаcу вказували, що в квартирі №58 по вулиці Павлівській, 26/41 міста Києва проживав Нахлупін Віталій Германович. У 2007 році Віталій Германович був радником міністра охорони навколишнього природного середовища України Василя Джарти. А коли у 2010 році Джарти став головою Ради міністрів Криму, Нахлупін перебрався за ним на півострів. Тому співпадіння між прізвищем власника з «КТК ІМПЕКС» та прізвищем «заступника голови Ради міністрів» Криму виключаються.

Крім того, «заступник голови Ради міністрів» Криму є співзасновником ТОВ «Київ Авто» (clarity-project.info). Серед бенефіціарів зазначеного ТОВ є офшор з Віргінських островів «Компанія «Вальтесар Лімітед». Керівником ТОВ «Київ Авто» є Іоанов Юрій Олександрович. Також пан Іоанов є керівником, а офшор «Компанія «Вальтесар Лімітед» є засновником/співзасновником таких ТОВ: «Житло ХХІ століття», ПрАТ «Розвиток ХХІ століття», «Єврогалбуд», «П’ятий елемент», «Еліт сервіс» та ін.
Українські ЗМІ пов’язують групу компаній «ХХІ століття» і «П’ятий елемент» з бізнесменом та політиком Левом Парцхаладзе. Вочевидь пан Парцхаладзе через віргінський офшор контролює ТОВ «Київ Авто», зважаючи на той факт, що керівником зазначеного ТОВ та двох інших – «П’ятий елемент» і «Житло ХХІ століття» – є Іоанов. Станом на сьогодні Лев Парцхаладзе обіймає посаду заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. До весни 2017 року він очолював Київське обласне відділення БПП.

З приводу вище викладеного хотілося б почути думку СБ України або ФСБ РФ. Може представники ФСБ пояснять, яким чином кримський чиновник не послухався наказу Путіна та розвиває власний бізнес «за кордоном»? А СБУ, може розказати, що пов’язує «чиновника» з анексованого Криму з членами українського уряду і партії президента України?

По материалам:   http://nationalcorps.org