Левко Прокіпчук — піти, аби лишитися

Керівник управління Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук написав 3 вересня заяву про звільнення. За його словами, він пішов на такий крок, щоб уникнути перешкод у роботі Львівської митниці, головну будівлю якої сьогодні блокували активісти різних громадських організацій.Першим про заяву Прокіпчука на звільнення повідомив лідер ГО «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський, який разом з «Авто Євро Сила» та іншими громадськими організаціями пікетують львівських митників.

Варто зауважити, що ці акції протесту співпали з активізацією уряду у боротьбі з контрабандою на митниці, а деякі з протестувальників виявились нечистими на руку, зокрема, лідера «Авто Євро Сили» Олега Наконечного кілька днів тому затримали за підозрою у сутенерстві.

«Це правда, я написав заяву на звільнення. Чи було прийняте це рішення під тиском – я не хочу говорити. Це була умова наших переговорів з активістами, зокрема, зі Спринським. Чи задовільнять цю заяву у Києві – це вже інше питання. Але ці активісти принаймні дадуть працювати митниці, вони обіцяли, що протягом місяця не перешкоджатимуть нашій роботі», — пояснив ZAXID.NET Левко Прокіпчук.

По материалам:   https://zaxid.net