На Укрзалізниці виявили змову при закупівлі шлагбаумів

«Центр забезпечення виробництва» провів тендер на закупівлю шлагбаумів вартістю 1,8 млн. грн.

Окрім двадцяти шлагбаумів в комплект має входити обладнання СЦБ: переїздні світлофори, дзвінок, електродвигун змінного струму, діелектричний брус.

В тендері брало участь дві фірми: ТОВ “Світлофори” та ТОВ “Мітал ЛТД”. Різниця в пропозиціях учасників склала всього 12 грн. або 0,0006%. Та незважаючи на таку мізерну різницю жоден з учасників не виявив бажання знизити вартість на момент проведення торгів.Таким чином перемогу отримало  ТОВ “Світлофори”, яке пропонувало свою продукцію. Проте продукцію переможця також пропонував єдиний конкурент по тендеру – ТОВ “Мітал ЛТД”. В тендерній документації аутсайдера знаходиться дилерський лист від ТОВ “Світлофори”.Тобто можна зробити висновок, що обидва учасники пов’язані спільним комерційним інтересом та вчинили антиконкурентні узгоджені дії.

ТОВ “Світлофори” належить Рубець Олені та Лазареву Віктору, фірма зареєстрована в місті Дніпро.

Підприємство фігурує в ряді кримінальних справ, так в справі №760/726/16-к ТОВ “Світлофори” разом з ще декількома фірмами  вступили в зговір з службовими особами ДП «Укрзалізничпостач» для ухилення від сплати податків на загальну суму 247 млн. грн.

По материалам:   https://zbk.org.ua