Оксана Билозир — кума Порошенко и «черная секта»

Зірки в українській політиці далеко не є чимось незвичайним. Якщо у Януковича в депутатах була Таїсія Повалій, то у Порошенка виявилася його ж кума Оксана Білозір. Що відомо про її політичну діяльність, дізнавалася редакція

Оксана Володимирівна Білозір народилася в 1957 році в селі Смига на Рівненщині. Її мама Ніна Василівна володіла унікальним музичним талантом і голосом. Крім цього, не знаючи жодної ноти вона грала на гітарі, фортепіано і навіть сопілці. Її часто запрошували в різні консерваторії, але жінка стала економістом і працювала їм все своє життя. Отець Володимир Разумкевіч, за словами виконавиці був політв’язнем і провів 8 років у в’язниці за перевезення забороненої літератури.Дитинство майбутньої співачки пройшло в місті Яворів. Там вона закінчила вісім класів школи, а потім вступила до Львівського музичного училища. У 1981 році вона вступила до Львівської консерваторії на спеціальність «хорове диригування». Про Білозір у всьому СРСР дізналися в 1979 році. Дівчина стала солісткою відомого ансамблю «Ватра». Саме з цим музичним колективом вона записала свій перший сольний альбом. Незважаючи на свій успіх в цьому ансамблі, вона створює свій власний під назвою «Оксана».

Її пісні зробили жінку справжньою знаменитістю. Але зупинятися на сценічному успіху Оксана не хотіла. Тому вона переїжджає до Києва і стає викладачем в Київському інституті культури. Паралельно вона отримує ще одну вищу освіту за спеціальністю «зовнішня політика і дипломатія». Саме з цього моменту Оксана починає свою політичну кар’єру, спочатку ставши Народним послом України, а потім в 2002 році Народним депутатом.

Політичну активність Білозір пов’язували з тісними зв’язками з українськими політиками. Оксана зізнавалася, що є близьким другом і кумою Віктора Ющенка, жінка разом з ним стала хресними дочок Петра Порошенка, чим вона пишалася в наступних інтерв’ю. Політична кар’єра Оксани продовжилася створенням Соціально-християнської партії. Жінка стала її першим головою. У 2005 році з приходом до влади Ющенка, вона переходить в його партію і стає Міністром культури.

Мягкий конструктор-липучка Bunchems400 липучих разноцветных шариков.399 грн.Мощная сигналка: они не пройдут!110 градусов обзора. Сирена 105 Дб.299 грн.

Але вже в 2005 році спалахує величезний скандал, Білозір потрапляє в лікарню з невідомою хворобою і заявляє, що це був замах на її життя. Жінка навіть написала звернення до СБУ, яке відкрило кримінальну справу. У лікарні вона пролежала більше року, а потім ще на три отримала статус інвалідності.

Після проходження лікування вона знову стає народним депутатом, а потім після «Революції гідності» і приходу до влади Петра Порошенка переходить в його партію і знову виявляється у Верховній Раді.

З Оксаною Білозір та її політичною кар’єрою пов’язано кілька гучних скандалів, найбільшим з яких стала підтримка та поширення в Україні «чорної секти». Оксана подавала прохання Главі СБУ про те, щоб надати українське громадянство скандальному проповіднику Антоніну Догналу, який організував власну релігію. Це братство українські священики називали не інакше як «чорної сектою», яке заманювало людей з метою вимагання з них грошей. Як заявляв священик УГКЦ отець Орест, Білозір не тільки активно підтримувала починання шахрая, а й приводила до церкви відомих громадських діячів України. Сама співачка цю інформацію коментувати себе відмовлялася.

Нагадаємо, що в 2012 році в суді прийняли рішення депортувати Антоніна з України, але церква «Донгла» існує до цих пір.

Ще один скандал був пов’язаний з державною дачею в Конча-Заспі, яку жінка отримала з приходом до влади Віктора Ющенка. Там вона проживає досі.

Про своє особисте життя Білозір, як і всі політики поширюватися не любить. Першим чоловіком Оксани став керівник її ансамблю Ігор Білозір. Шлюб був щасливим і у подружжя навіть народився син Андрій. Але 2000 року сталася трагедія. В одному з львівських ресторанів чоловіка вбили.

Другим чоловіком виконавиці став Роман Недзєльський – директор національного палацу «Україна». У другому шлюбі народився ще один син Ярослав.

На сьогодні з 2016 року Білозір зі своєї передвиборної програми виконала лише 36% від усіх своїх обіцянок. Проваливши з одинадцяти одну і виконавши всього чотири.

По материалам:    korupciya