Олега Радковського можуть притягнути по кримінальної відповідальності

Перший заступник голови Одеської обласної ради від партії «Батьківщина» та помічник Юлії Тимошенко Олег Радковський не вніс до електронної декларації за 2017 рік відомості про володіння акціями двох підприємств, – повідомляє проект Pep.org.ua Центру протидії корупції.

Заступник голови Одеської облради Олег Радковський. Фото з відкритих джерел

Згідно з відомостями Єдиного державного реєстру юридичних осіб, Радковський є кінцевим бенефіціарним власником підприємства ПАТ «Наталка-Маркет».

Згідно з відомостями SMIDA Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку Радковському належать 58,2% акцій у ньому. При цьому статутний капітал компанії складає понад 12 млн грн.

Крім того, помічник лідера «Батьківщини» також не вказав, що йому належать понад 12% акцій підприємства ЗАТ «Агроком».

При чому, наголошують у ЦПК, інформацію про ці два підприємства Радковський не вносив і до декларацій за попередні роки – 2015 та 2016.

Центр протидії корупції звернувся до НАЗК з вимогою провести повну перевірку декларації одеського чиновника, а також із заявою про злочин до НАБУ. На думку активістів, заступник голови одеської облради порушив закон про запобігання корупції.

У разі підтвердження порушень з боку НАЗК, Радковського можуть притягнути до кримінальної відповідальності.

У ЦПК нагадують, що Олег Рудковський є головою Одеської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина», членом Політичної Ради політичної партії «ВО «Батьківщина» та помічником Юлій Тимошенко на громадських засадах.

По материалам:   http://nikorupciji.org