Олександр Левченко заздалегідь готується до поразки Петра Порошенка?

Мер Обухова Олександр Левченко віддав ключі від міста опонентам діючого гаранта? Чи так це насправді? Що відбулося 16го березня 2016 року, в стратегічно важливому місті для президента? Давайте розберемося, та з’ясуємо, що і для кого робить очільник Обухова, який до речі прийшов у велику політику, завдяки протекції Партії Регіонів.

Корупційні скандали, відкати, «розпил» державних коштів, залякування конкурентів, тиск на бізнес, та встановлення своїх правил – все це мер Обухова Олександр Левченко.

Пристосуванець та  геніальний управлінець  — так про нього говорять опоненти  і прибічники. Під час голосування за нього, як за мера, використовувались так звані «каруселі» та підкуп виборців. Це дало можливість зайняти тепле місце мера. Місце настільки важливе та тепле, що його вітав сам Азаров, особисто, в найкращих традиціях.

Потім революція гідності, зміна політики в державі. І Левченко різко змінює вектор своїх промов та дій. Відтепер він надія та опора Президента України, а  контактує з його бізнес партнером Ігорем Кононенко. Вони часто зустрічаються, у Кононенко повний карт-бланш на контроль всіх процесів  в місті, Левченко де факто перетворив місто у феодальну вотчину. Люди настільки втомлені та зневірені у всьому, що їм вже плювати на «псевдо» політичні ігри в їх місті.

Левченко продовжує красти – незаконні забудови, скандал з площею «Матері», скандали з піском  де його партнер одіозна «королева Козина» забезпечує дешевим матеріалом будь-яку забаганку Левченко.

Він продовжує це робити, тому що йому дозволяють це робити. Бо компромату стільки, що сяде Левченко на багато років, в місця де держслужбовців не дуже люблять.  І все це результат того, що Левченко вдало витягує козирного туза, коли сідає грати з шулерами в карти. Козирний туз – це Обухів, з його фінансовими потоками та силовими органами. Левченко хоче стати депутатом Верховної Ради, він не одноразово в приватних розмовах говорив про 94й виборчий округ, округ Кононенко. Тобто, поки він грає Кононенку в піддавки, а сам будує свої плани та придивляється до майбутнього переможця президентських виборів.

Більш того веде перемовини, які йому будуть гарантувати перемогу на парламентських виборах. Взамін – Левченко готовий віддати ключі від міста переможцю, ще до визначення переможця.   І тут вже видно на кого ставить Левченко.

Простий факт — 16 березня в Обухові відбулась зустріч містян з першим Президентом України Леонідом Кравчуком. Під час зустрічі Кравчук, змішав з багном  діючу владу та закликав людей обрати новим президентом жінку, яку неможливо зупинити, адже її новий курс є  єдиним правильним курсом. Після своєї промови  Президент відповів на болючі питання Обухівчан та обговорив з ним актуальні проблеми, говорили, також, і проблематику місцевого самоврядування — енергоефективність, комуналку, корупцію, ЖКХ.90

90
90
90

90

Присутні жваво та схвально  реагували на виступ Кравчука, тобто вибір вони зроблять. Але цікаво зовсім інше – це те, що поруч з Кравчуком були люди, які  на людях грають роль опонентів чинного мера Обухова, а  де факто працюють з ним у чіткій зв’язці.

Доказ простий – в цей же день,  Левченко зустрівся з Кравчуком. Про що говорили не відомо, але обидва мали надто задоволений вигляд. Знову ключі від міста? Це буде видно вже після результатів першого туру президентських виборів. Але вже зараз просліджується однобока тенденція підтримки «динамічної та сильної жінки» динамічним та сильним мером Обухова, який звик своїм політичним партнерам казати одне, а працювати з іншими на перспективу. Бо сидіти краще в кріслі мера, ніж у Лук’янівському СІЗО.

По материалам:  https://antikor.com.ua