Петро Юрчишин з братом проти «СтопКору»: рейдерство за кадром

Водія знімальної групи «СтопКору» пограбували під час зйомок сюжету щодо рейдерства з боку фірми братів народного депутата та депутата Хмільницької міської ради Юрчишиних. Про це повідомляє інформаційний портал «СтопКор».

«Ми приїхали у Хмільник у справі про викрадення фірмою братів Юрчишиних рейок стратегічного заводу «Строймайстер». Сьогодні проходив обшук на молокозаводі, які належить братові народного депутата. Пізніше перевірку провели й на інших підприємствах у місті, які пов’язані з політиками. Дорогою між підприємствами ми побачили на узбіччі машину Юрчишина. Пізніше ми навідались у місцеве райуправління поліції. На зворотному шляху ми заїхали у супермаркет «Сільпо». А коли вийшли з магазину, наш колега – водій знімальної групи – виявив, що у нього зникла сумка з усіма документами на авто.

Ми звернулись із заявою у поліцію. А поки оформлювали заяву про крадіжку, помітили на сусідній вулиці Лексус нардепа Юрчишина. Ми вважаємо, що це не збіг обставин, що обоє політиків у різний час були поруч з нашою знімальною групою. У поліції уже встановили особу зловмисника. Машину крадія зафільмувала одна з камер спостереження. Ми припускаємо, що до злочину можуть бути причетні люди з оточення Юрчишина. Не виключено, що усе було сплановано, щоб заблокувати роботу нашої знімальної групи у місті. Адже тепер ми не можемо пересуватись автівкою», – розповів деталі інциденту журналіст «СтопКору» Сергій Медяник.

Нагадаємо, Господарський суд Хмельницької області зобов’язав фірму народного депутата Петра Юрчишина повернути власність стратегічного заводу «Строймайстер». Про такі результати судового засідання повідомив юрист «Строймайстра» Дмитро Зінкевич.

«Це маленька перемога. Та ми впевнені, що представники фірми нардепа Петра Юрчишина будуть подавати позов в апеляцію», – зазначив захисник ТОВ «Строймайстер» у суді.

Нагадаємо, з касації справу повернули до суду першої інстанції. Подробиці справи нагадав журналіст «СтопКору» Сергій Медяник.

«Рівненський апеляційний господарський суд визнав фіктивною біржову угоду, завдяки якій фірма народного депутата Петра Юрчишина отримала залізничні рейки заводу у Старокостянтинові. Відповідно до вироку суду, ТОВ «Візит» мало повернути заводу «Строймайстер» незаконно захоплене майно. Брати Юрчишини подали касацію у Вищий господарський спецсуд і в результаті справу знову повернули до господарського суду Хмельниччини, де все починалось. Наразі у справі з’ясувались нові обставини. Так біржову угоду, завдяки якій фірма Юрчишиних відібрала власність заводу, підписував юрист, який не розуміється на технічних нюансах.

Окрім того, до біржової угоди додався технічний паспорт на залізничні рейки. Проте у ньому бракує сторінок. Також ми дізнались, що нотаріус, чиє прізвище фігурує у документах, взагалі не має даних про таку угоду. Суд просить нотаріуса надати підтвердження цьому факту. У результаті слухання справи перенесли на 29 червня. Фактично, у цій справі було вже 6 слухань, жоден з фігурантів на притягнений до відповідальності. Нам видається, що політик Юрчишин  може використовувати свій депутатський мандат для тиску та пресингу, тому винні досі не покарані, а стратегічний завод, технічні потужності якого здатні працювати на користь оборонної галузі країни, залишається без під’їзної залізничної гілки», – розповів журналіст «СтопКору» Сергій Медяник.

по материалам:  http://taras-ua.com