Ріал Естейт Дісі Лтд та оборудки «перевертнів» з ДФС

У справі про корупцію за участі посадовців ДФС перевіряється причетність представників ще двох компаній.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на інформацію з реєстру судових рішень.

Перевіряють засновника та директора ТОВ «Трансвест-Груп», який, за версією слідчих, ймовірно сприяв учасникам злочинної організації, а саме зберігав кошти на банківських рахунках.

Також з’ясовується причетність беніфіціарного  власника ТОВ «Ріал Естейт Дісі Лтд». Слідчі вважають, що ця компанія зареєструвала на себе нерухомість, придбану учасниками злочинної організації.

За даними реєстру нерухомості, «Ріал Естейт Дісі Лтд» 22 січня 2018 року уклала три договори купівлі майна.

Йдеться про нежиле приміщення на 206 кв.м. за адресою: м. Київ, вул. Анрі Барбюса, 51/1-А.

Також куплено дві квартири у новобудові по вул. Академіка Філатова, 2/1 площею 82 і 77 кв.м.

В українському реєстрі компаній «Ріал Естейт Дісі Лтд» повідомляє, що має двох бенефіціарних власників. Це українка Людмила Савицька і через Фонд Ванко Холдинг громадянка Угорщини Корнелія Токар. Ухвалою суду слідчому надано доступ до інформації банку в Угорщині щодо відкриття рахунків Фонду Ванко Холдинг і зарахування та зняття коштів з них, тощо.

13 липня ГПУ повідомляла про затримання керівника підрозділу ГУ ДФС у Вінницькій області та його пособника, які вимагали 0,5 млн грн у бізнесмена.

16 липня 2018 року про підозру повідомлено начальнику ГУ ДФС у Вінницькій області Руслану Осмоловському. Йому інкримінують зловживання службовим становищем, участь у злочинній організації і ухилення від сплати податків

1 і 9 серпня повідомлено підозри двом керівникам суб’єктів господарської діяльності щодо участі у злочинній організації та ухиленні від сплати податків.

На початку вересня 2018-го в.о. керівника ДФС Мирослав Продан пішов у відставку.

За версією слідства, співробітники ДФС протягом 2015-2018 років, зловживаючи службовим становищем, переслідуючи мотиви особистого збагачення, систематично сприяли комерційним структурам в ухиленні від сплати податків та митних платежів. За сприяння працівників ДФС начебто вчинялися незаконні операції з придбання сільськогосподарської продукції та її експорту за заниженою вартістю, а також під час імпорту іншої групи товарів. Збитки держави оцінюють у 305 млн грн.

Кримінальне провадження №42017160000000054 зареєстроване 20.01.2017 за фактами діяльності злочинної організації за участі службових осіб органів Державної фіскальної служби та суб’єктів господарювання за ч. 1, 2 ст.205, ч.3 ст.209, ч. 1, 3 ст.212, ч. 1 ст.255, ч.2 ст.364, ч.2 ст.367, ч.3 ст.368 КК. Розслідування веде Головне слідче управління ГПУ.

За даними правоохоронців, з метою легалізації коштів співробітники ДФС за посередництва інших громадян купували рухоме та нерухоме майно в Україні та за кордоном.

Деякий громадянин України 10 і 30 травня 2018 року придбав два об’єкти нерухомості в Туреччині вартістю 562 тис. доларів.

Гроші від передачі в оренду цих об’єктів, після їх придбання, перераховувались на рахунок у банку «T. Garanti Bankas? A.S.» (Туреччина) на ім’я третьої особи.

Крім того, за даними слідчих, 16 травня 2018 року посадовці ДФС за сприяння третіх осіб придбали ТОВ «Компанія Антей». Формально новим засновником значився деякий Ларін Юрій Олександрович. 23 травня компанія купила три автомобілі: Toyota LANDCR 200, 2017 рік випуску (оціночна вартість 1,5 млн грн) Mercedes GLE 350g, 2017 рік випуску (оціночна вартість 1,2 млн грн) Toyota LANDCR 200, 2008 рік випуску (оціночна вартість 666 тис. грн.). Загальна вартість автівок – 3,4 млн грн. Є дані про можливе використання авто співробітниками ДФС.

Раніше екс-керівник ДФС Мирослав Продан спростовував свою причетність до купівлі нерухомості в Туреччині.

По материалам:   https://www.sud-report.org.ua