Сергей Каплин

Сергей Каплин развелся с женой из-за гомосексуальной ориентации?

Відкритий публічний доступ до реєстру неплатників аліментів, запущений недавно в Україні, дав ЗМІ багато інформації в тому числі і про відомих політиківСеред багатьох інших там опинився і народний депутат Сергій Каплін. У зв’язку з цим журналісти розшукали колишню дружину Сергія – Маргариту, щоб дізнатися, чи дійсно діти народного депутата «голодують».

Під час спілкування екс-дружина нардепа відверто розповіла про обставини їх розлучення і про те, що стало його причиною.

За словами Маргарити, все сталося через зв’язок її колишнього чоловіка з Олександром Шамотою, а причиною виходу Сергія Капліна з родини стала його гомосексуальна орієнтація. “Ми розлучилися близько 5 років тому, у нас двоє дітей: хлопчик Марк, йому 9 і Лера їй 11. Діти залишилися зі мною.

Для мене було шоком, коли я дізналася про близький зв’язок Сергія з його фітнес-тренером – Олександром Шамотою. Зараз Олександр став одним з його найближчих помічників. Сергій багато часу проводив в тренажерному залі. Схоже, його туди тягнула не тільки турбота про своє здоров’я». За словами Маргарити, Каплін взагалі не цікавиться життям дітей: «Це дешева підробка – фотошоп. Він не цікавиться їх життям і досі живе зі своїм другом Шамотою”.

Зараз екс-дружина нардепа проживає в Росії, куди була змушена виїхати через тиск і погрози на свою адресу. «Звичайно, я неодноразово намагалася зв’язатися з Сергієм. «Уподобання» мого чоловіка – це тепер його особиста справа. Але він як і раніше їх батько. Нехай у нас з ним не склалося, але діти ростуть. І самій ростити двох – ну вибачте мене … А коли я стала проявляти наполегливість – мені «натякнули», що краще б я мовчала на цю тему».

 

По материалам politeka.net