Сергій Харчук виявив винахідливу забудькуватість

Депутат Київської міської ради Сергій Харчук став власником двох квартир вартістю понад 5 млн. гривень, але не подав декларацію про суттєві зміни у майновому стані. Також в уточненій декларації за 2017 рік він згадав, що володіє бізнесом і нерухомістю в Чехії, що не було відображено у попередніх версіях – повідомляє проект «Декларації» (Bihus.Info).І таке буває! На тлі повальної епідемії деклараційної амнезії, один з депутатів Київради вирішив бути оригінальним. У пана Сергія Харчука цього року трапилось прозріння! Він раптом згадав, що в нього є і квартира в Карлових Варах, і частка в чеському бізнесі…

От тільки дві новенькі квартири в Києві (близько 5 млн. грн.) в декларації досі не з’явились. Пане Сергію, а як же «і свого не цурайтесь»?

За інформацією із реєстру речових прав на нерухоме майно, 23 травня 2018 року Сергій Харчук оформив два свідоцтва про право власності на квартири площею 46 і 73 кв. м у елітному житловому комплексі Crystal Park. Ціни від забудовника на однокімнатні квартири у цьому будинку стартують від 39,5 тисяч гривень, а на двокімнатні – від 52. Сукупна вартість цих двох помешкань складає понад 5,6 млн. гривень.

bezymyannyj1

За законом, Сергій Харчук протягом 10 днів з моменту набуття нерухомості повинен був подати декларацію про суттєві зміни у майновому стані, але так цього і не зробив.

Також у своїй уточненій декларації за 2017 рік депутат згадав, що є співзасновником чеської компанії «CHARON – corporation s.r.o.». Згідно витягу із реєстру юридичних осіб Чехії, до складу засновників він увійшов у 2005 році, проте дана фірма не фігурувала у його деклараціях за попередні роки. Окрім цього, Сергій Харчук згадав, що з 2013 року є власником 87-метрової квартири у Карлових Варах.

bezymyannyj2

З 2008 року Харчук також значиться серед засновників української ТОВ «Гончар Сервіс», яка спеціалізується на управлінні нерухомим майном за винагороду. Але згадок про цю компанію немає у жодній із декларацій депутата.

bezymyannyj3

В уточненій декларації за 2017 рік Сергій Харчук вказав свої внески до статутних капіталів ТОВ «Рутенія-тур» і ТОВ «СКІ», 2 офіси і 3 квартири у Києві, 5 земельних ділянок і недобудований будинок у Михайлівці-Рубежівці під Києвом площею 321 кв. м.

bezymyannyj4

Із транспортних засобів депутат володіє Mitsubishi Outlander 2013 і Mercedes-Benz Vito 2005 років випуску, а на банківських рахунках зберігає 72 тисячі гривень.

По материалам:   http://n-v.com.ua