Сергій Кучер та корупційні схеми обурили ошуканих інвесторів «Укрбуду»

У Києві вкладники корпорації «Укрбуд» вийшли на протест проти призначення президентом державної корпорації скандального корупціонера часів Януковича Сергія Кучера. Про це стало відомо з відео з місця проведення акції.

Мітинг відбувся під стінами офісу «Укрбуду». Вкладники корпорації обурилися рішенням ради директорів державної корпорації щодо призначення Сергія Кучера керівником підприємства.
Активісти вийшли з плакатами «Екс-регіонал Кучер – вор!», «Микитась, поверни наші гроші!», «Кучер = Микитась!», «Ні дерибану Укрбуду!», «Кучер та Микитась вкрали наші квартири!»
Люди стверджують, що призначення Кучера – це чергова корупційна схема, адже він тісно пов’язаний зі скандальним забудовником Максимом Микитасем (колишній керівник «Укрбуду», – ред.), який перебуває під слідством за обвинуваченням у організації будівельної піраміди та розкраданні коштів вкладників.
«Кучер – це подільник Максима Микитася. Якщо його призначать на посаду президента «Укрбуду», вони разом з Микитасем зможуть й далі обкрадати підприємство. Це означає, що 15 тисяч вкладників не побачать своїх квартир», – розповів активіст Артем.
Також мітингувальники згадали, що Кучер за часів злочинної влади Януковича видавав дозволи на скандальні будівництва. Активісти наголосили, що дуже дивно, коли нова влада наближає до себе таких корупціонерів, як Кучер, та робить їх «смотрящіми» за усією будівельною галуззю.
Нагадуємо, що Сергій Кучер займав посаду голови київського ДАБІ за часів екс-президента Януковича і вже тоді мав славу корупціонера і «рішали». Після втечі Януковича залишився на посаді і продовжив провадити корупційні схеми вже спільно з новим главою відомства Олексієм Кудрявцевим. Також Кучер пов’язаний з Микитасем, з яким у нього був ряд спільних проектів.
Також стало відомо, що Сергій Кучер зараз користується лобі в Офісі президента – зокрема, ним опікується заступник голови ОП Сергій Трофимов. Зараз Кучера фактично хочуть призначити «смотрящим» від ОП за ДАБІ та главою «Укрбуду».

По материалам:  http://www.open-ua.net