Вадим Столар допомагає жити «по-новому» або кришування «широкоплечих друзів»

За останніх подій, які охопили Україну стало зрозуміло, що верхівка влади за допомогою друзів банально грабує український народ, що наша держава із головою занурена в корупцію, а правоохоронні органи, які мають цьому протидіяти, є співучасниками злочинів.Всі зрозуміли, що практично за кожною серйозною політичною особою стоять так звані «свинарчуки». Народові зараз дуже цікаво знати своїх тіньових «героїв-свинарчуків» в лице. Тому ми вирішили допомогти, нарешті, здобути «бажану» славу цим «фантомасам». А що ж до слова «свинарчуки» – то воно стає своєрідним українським афоризмом, та шкода, що українська мова розширюється за рахунок такого ганебства, як «тітушки» або «свинарчуки».

Отже віднайти таких «активістів» темних справ досить неважко, це може кожен громадянин нашої держави. Звісно, до цих громадян не належать правоохоронні органи, бо вони в багатьох випадках і самі є цими «свинарчуками», та сьогодні не про них. Одним із джерел виявлення є мережа Інтернет, якою при розслідуванні і ми частково скористались. Саме в мережі, наші пошуки зіткнулись з дуже цікавою постаттю, якій позаздрять навіть «свинарчуки», щодо якої далі й провели своє розслідування. «Саме в мережі» підкреслено для тих, хто також виявить бажання (і це дуже потрібно) зайнятись популяризацією і боротьбою проти злочинців, які прикриваються відомими покровителями, та не мають спротиву від наших стражів правопорядку.

Так, не витративши багато часу ми зіткнулись з такою постаттю, як Вадим Столар, запам’ятайте і поширте це прізвище і інформацію про нього. Україні врешті решт варто знати тих, хто допомагає жити нам «по-новому», тих хто прикриваючись своїми «широкоплечими друзями» витягує із наших кишень останні важко зароблені копійки, тих хто привласнює і грабує всіх від пенсіонерів до бізнесменів. Ця людина не керується жодними моральними принципами, його єдине життєве кредо – гроші. А для задоволення свої мети він обрав метод «хамелеона», або ж українцям ближче до душі стане метод «кумівства».

Так, наш герой є гарним прикладом виживання, а точніше завжди є тіньовим керівником злочинних схем при будь-якій владі. Як би це смішно не звучало, та влада міняється, а він залишається, і навіть укріплює свої позиції – це реальний хамелеон. Щодо «кумівства»: ні, він не є кумом комусь із високопосадовців, принаймні такі дані не афішуються. Та його поведінка серед української влади нагадує поведінку кума. Ми вже чули про друзів НАБУ, друзів політиків, та ця людина куди нахабніша і розкутіша в своїх діях. Тому, його сміло можна охрестити «кумом» української влади.

Всі чули про такий фільм: «Хресний батько» (Mario Puzo’s The Godfather), так в Україні таким «хресним батьком» злочинів під прикриттям чиновників є Вадим Столар, але за українськими мотивами його краще називати «кум». Припускаємо, якщо зняти фільм під назвою «Кум політичної мафії», то нагороди він би отримав «вагоміші» за Оскари (нагадуємо у фільму «Хресний батько» їх аж три).

Тому, своєю статтею хочемо таки дати можливість Столару набути такої «бажаної» популярності, щоб він нарешті отримав свою «нагороду» за довготривалу і відчайдушну активність у грабуванні українського народу. Спочатку ми хотіли написати свою статтю відразу із представленням фактів, а їх, про його злочинну діяльність, ми назбирали дуже багато та зрозуміли, що матеріалів, де намагались викрити його злочини вже є багато та їх правоохоронні органи не беруть до уваги, а простий народ не в змозі самостійно його покарати.

Тож першим і вагомим кроком буде висвітлення його біографії і діяльності, тобто ми хочемо познайомити українців із цим «темним лицарем», щоб при демонстрації злочинних фактів люди усвідомлювали, що цей чоловік дійсно є одним із реальних «свинарчуків» нашого часу, і правоохоронні органи нарешті побороли свій комплекс його «недоторканості». Бо часто буває так, що хтось напише статтю про якогось персонажа, а він гордо потім заявляє, що це фейк, що він «білий і пухнастий», що він не міг цього зробити і тому подібне. Тому тут, першочергово, висвітлимо його життєвий шлях, а в наступній статті обов’язково розмалюємо детальніше про його злочини. Це так, щоб ні в кого не було сумнівів, що він може бути злочинцем під прикриттям влади.

Біографія «сірого кардинала»

Свою «діяльність» Вадим Столар почав на початку 2000-них, та його «творчий» злет припадає на початок дружби із Леонідом Черновецьким і його сином Степаном. Тоді вони провернули аферу з «Еліта-центром» – взяли внески у людей для будови житла, а згодом гроші їх украли. Вони виводились на рахунки Торгового дому «Відродження» і фірми «Еліт-боксінг», що належали Вадиму Столару і Степану Черновецькому. В цій афері у 2007 році пробував розібратись сам Ющенко. І в кінці кінців ця чорна оборудка призвела до позачергових виборів міського голови Києва. А  Столар вийшов «сухим із води». У суді з цієї справи він був лише свідком. А всю вину переклали на рядового виконавця, який і отримав терміни за всіх. З цієї афери ця банда витягла 80 млн. доларів, з яких левова частка саме Столара.

Попри це у 2006 році Столар був обраний до Київської обласної ради за списками партії «Наша Україна». Пізніше його політичне життя було пов’язане з Партією Регіонів, у 2010 році він пройшов від неї у Верховну Раду по багатомандатному округу. Та у 2012 році вийшов з неї.

В майбутньому Вадим Столар запам’ятався допомогою скандально відомому бізнесменові Вагіфу Алієву тим, що пролобіював будівництво біля станції метро «Театральна» , яка викликала масові протести через те, що ця забудова навіть досі може призвести до обвалу метро. Завдяки суспільному резонансу Київрада заборонила продовження будівництва, а Алієв і Столар передали об’єкт Музею історії Києва.

Крім зазначеного, Столар прийняв активну участь у банкротстві банку «Хрещатик» вже за часів правління Києвом Віталієм Кличко. Знаючи, що банк «ляже» він набрав у ньому кредитів на велику суму під заставу непроданих квартир в будівництві житлового комплексу «Паркове Містечко». Цікавим ще є той факт, що під заставу було видано по 3,5 тисячі доларів за кожен метр, хоча реальна ціна квадратного метра в офісі продажів в цій будові була максимум 1,2 тисячі доларів на той час. Та будучи вже під покровительством Кличка справа «Еліта-центру» йому не давала жити настільки спокійно, як він хотів.

Існувало звернення від громадської організації «Об’єднання вкладників Еліта-центру» до Президента України Петра Порошенка, мера Києва Віталія Кличка та тодішнього Генпрокурора Віктора Шокіна, де вони вимагали затримати бізнесмена Вадима Столара, який являється одним із творців, а отже й співучасників афери «Еліта-центру» та ця заява була проігнорована.

Повертаючись до часів Януковича, тоді Столар також почував себе «як риба у воді», мав велику підтримку від Миколи Азарова і Святослава Піскуна. Вони були його авторитетними друзями у розгортанні своїх афер. Так, саме за цих часів він був творцем схеми спустошення мільярдера Володимира Антонова. Який в цей час мав проблеми у Литві із одним із свої банків – Snoras. Цей банк там націоналізували. В Україні, на той час, в нього був «Конверсбанк», а одним із акціонерів, «за збігом обставин», був саме Вадим Столар, який вмовив мільярдера написати довіреність на 11 фізичних осіб, щоб захистити його від подібної ситуації. А далі була справа техніки, що перетворилась на крадіжку 55 млн. ЄВРО!

Окрім цього, в цей час Вадим Столар був задіяний ще в одній чорній оборудці. Його підставна компанія «Іматі-стар» продала державному резерву України 10 тисяч тон палива по завищеній ціні. На цій оборудці він заробив 20 млн. гривень.

Коли пройшли часи Януковича, Столар не розгубився і «переплив» на берег «Порошенка-Кличка». В 2015 році саме Вадим Столар очолив об’єднаний штаб БПП і «УДАРу» і підготував їх до місцевих виборів. На цих виборах їхнє об’єднання перемогло, Кличко став мером, а Столар добре закріпився в нього за плечима. І з цих часів в нього почалось «нове» і безтурботне життя… Зараз Вадима Столара називають фактичним «власником», «наглядачем» Києва. Без цієї особи не може бути призначено жодну людину на керівну посаду в місті. Без його погодження неможливе відкриття будь-якого бізнесу. І найцікавіше – він складає графік роботи Кличка, саме Столар вказує, що мер має робити протягом дня. Тобто мер Києва Кличко – його маріонетка. Цікавим є ще і той факт, що саме із ним Порошенко вирішує всі справи по Києву. Його часто таємно завозять в Адміністрацію Президента, ну як ми розуміємо не на екскурсію. Ще одним цікавим фактом про Столара є те, що він вже знову будує план «Б». Так, він неофіційно веде передвиборчу кампанію Юлії Тимошенко по м. Києв, а ще цікавіше таке саме відношення має і до передвиборчої кампанії Порошенка. Чесно, дуже цікавий персонаж. Як йому тільки вдається «одночасно сидіти на кількох кріслах…».

Сьогодні за його безпосереднього керівництвом розгортається нова величезна афера. Але про це в наступній статті…

Щодо вже написаного хочеться підвести підсумки. Як ми всі бачимо наша держава має не менш «славетних героїв» аніж «свинарчуки», ба навіть можна стверджувати, що особа Столара перевершує одіозних учасників скандалу в «Оборонпромі». Адже ті люди крали певний період (ніяк не в їх захист), а Вадим Михайлович непотопимий протягом 14 років. За цей період він встиг обікрасти олігархів, простих людей, державний бюджет, знищував бізнесменів і багато іншого. Тому, за його довговічність і бандитизм під прикриттям чиновників його охрестили «кумом влади».

Ми бачили вже багато схожих на нього постатей, та він перевершив всі наші «сподівання»… Можна писати ще багато слів, які його ображатимуть, та суть цієї статті зовсім інша… Дуже хочеться підкреслити, що теперішня влада нічого крім красивих лозунгів не зробила. Адже така людина за їхніми словами мала б давно сидіти в тюрмі. Та в його випадку все по іншому. Скажу зараз таку річ, щоб їх задіти за живе, за залишок їхньої гідності – з його біографії випливає такий факт – «він просто нагинає всіх кого хоче». На нашу думку він не домовляється щоразу із новою владою – він її нагинає і використовує, як йому потрібно.

Тому звертаємось до Президента України і всіх тих політиків, в яких залишилась хоч крапля людської гідності придивіться до цієї особи: він не друг вам – він ворог ваш і всього українського народу. Звертаємось до НАБУ, СБУ, ГПУ, ДБР, МВС – зробіть порядок із цим персонажем. Даємо вам трішки часу, щоб взятись за цю особу… якщо не буде змін – вийде друга частина цієї статті… та вже із прізвищами і реальними фактами…думаємо другого «Укроборонпрому» вам непотрібно…

По материалам:  http://politica.com.ua