Валерій Дубіль: У оточенні Юлії Тимошенко завівся «православний рейдер» із сумнівними зв’язками

Команда Юлії Тимошенко завжди була багата одіозними персонажами. Серед останніх людей, кого вона привела в політику – скандальна депутат Надія Савченко, яка була першим номером “Батьківщини” на останніх парламентських виборах. Про це повідомляють НОВИНИ УКРАЇНИ from-ua.com.

Сьогодні Юлія Володимирівна продовжує підтримувати суперечливих і навіть небезпечних соратників. Один з них – народний депутат Валерій Дубіль, відомий своєю прихильністю до Москви і численними рейдерськими атаками.

Скажи, хто твій друг

В кінці липня народний депутат від ВО “Батьківщина Валерій Дубіль взяв участь у хресній ході Московського патріархату (МП). Фотографія, як давній соратник Тимошенко йде разом з відомими прихильниками “русского мира” Євгеном Мураєва, Нестором Шуфричем і Вадимом Новинським, облетіла соцмережі і викликала обурення українців.

Ті, хто давно стежить за діяльністю Дубіля знають, що він є затятим прихильником московської церкви і навіть має нагороди. У 2013 році він був нагороджений орденом “1025-річчя Хрещення Київської Русі” УПЦ МП за “гармонізацію державно-церковних відносин в Україні”.

Незважаючи на те, що в прес-службі “Батьківщини” відмовилися давати будь-які офіційні коментарі щодо участі їх депутата в заходах МП, не виникає сумнівів, що Дубіль не демонструвати б таку публічну прихильність московської церкви без схвалення лідера партії. Дії соратника Тимошенко є черговим підтвердженням зв’язків “Батьківщини” і особисто Юлії Володимирівни з Росією.

Побожність не перешкода

Цікаво, що при всьому суспільному побожності Дубіль не чужі зв’язку в кримінальному світі. У 90-ті роки депутат входив до складу організованого злочинного угруповання, яке контролювало ринки кольорових і чорних металів в Миколаївській, Чернівецькій, Вінницькій, Хмельницькій, Черкаській, Полтавській та Київській областях. Він особисто займався розчищенням ринку від конкурентів і як показує сьогоднішній день, з тих пір нічого не змінилося.

За свідченнями місцевих жителів, маючи депутатську недоторканність і заступництво Тимошенко, Дубіль творить беззаконня на Чернігівщині. Буквально в ці дні депутат разом із соратником з “Радикальної партії” Олегом Авер’янова рейдерські атакують три сільськогосподарських підприємства в Чернігівській області. Увійшовши в частку місцевих підприємців, Дубіль і Авер’янов нахабно, за допомогою правоохоронних органів і чорних нотаріусів змінюють державні реєстри, заводять на підприємства “тітушек”, банально розкрадають майно захоплених силовим методом компаній.

Згідно з офіційною декларацією, у Валерія Дубіля немає ніяких особистих заощаджень ні готівкою, ні в банку. Незважаючи на це, він має 7 земельних ділянок, 4 квартири, 2 житлових будинки в Київській та Чернігівській областях. Члени його сім’ї, на яких оформлено більшість нерухомості, також мають три автомобілі: Toyota Land Cruiser, Audi Q7 і Volkswagen Т4.

Прихильність до “русского мира”, показна набожність, цинічне рейдерство і підтримка злочинців – неповний список “досягнень” давнього соратника Тимошенко. У підсумку команда “Батьківщини” є показовим прикладом п’ятої колони в Україні, якій не можна довіряти.

По материалам:   znaj.ua