Володимир Карплюк: ірпінський екс-мер мітить на місце голови Київської ОДА?

Політика, колишнього міського голову Ірпеня, Володимира Карплюка можуть призначити головою Київської ОДА.

Як повідомили джерела в АП журналістам Lenta.UA, кандидатура Карплюка зараз проходить спецперевірку в Кабінеті Міністрів. При цьому варто відзначити, що Карплюк зареєструвався кандидатом в народні депутати по 95 округу з центром в Ірпені.

Ще одним кандидатом на пост глави київської ОДА розглядалася Мирослава Смирнова, нинішній глава Києво-Святошинської РДА, кандидат в народні депутати по 95 округу від партії «Удар». Однак, за інформацією нашого видання, її «зрізали».

Нагадаємо, що Карплюк є одним з найбільш одіозних персонажів в політикумі Київської області. Зокрема проти нього було порушено десятки кримінальних справ НАБУ, Генпрокуратурою та іншими правоохоронними органами.

Восени 2017 року Ірпінський міський голова підозрювався в скоєнні кримінального злочину,передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві або будь-якому підприємстві особою, яка зобов’язана їх дотримуватися, якщо це порушення спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки). Тоді, на незаконному будівництво одна людина загинула, а інша отримала важкі тілесні ушкодження.

Проти колишнього лідера партії «Нові обличчя» (а також, за сумісництвом мера Ірпеня) Володимира Карплюка було відкрито Кримінальне провадження за незаконне захоплення землі.

А ще в 2017 році у одіозного мера Ірпеня Володимира Карплюка виявили будинок в 10 км від Варшави в Польщі, вартістю 3,3 млн.гривень.

В результаті, влітку 2018 року Карплюк подав у відставку з поста мера Ірпеня, заявивши про свої парламентські амбіції.

По материалам:  https://lenta.ua