Володимир Карплюк та ірпінські «свинарчуки»: зміна влади

Учора в Ірпені в приміщенні ВО «Лісопроект» відбулася зустріч з довіреною особою кандидата на посаду Президента України Руслана Кошулинського – народним депутатом Верховної Ради від ВО «Свобода» Андрієм Іллєнком, який розповів про передвиборчу програму однопартійця та відповів на запитання присутніх.  

Зміна державної влади спричинить фактичну відставку ставлеників Карплюка

Рейтинги та виборчий цикл-2019

Нинішній рік тільки розпочинається виборами Президента України, а завершиться восени виборами депутатів Верховної Ради. На цьому Андрій Іллєнко робив наголос, вживаючи термін «виборчий цикл».

Промовець звернув увагу на масу компромату, який зараз виливається на багатьох кандидатів. Тільки на Кошулинського нічого не знайшли. Це при тому, що він встиг за своє життя побувати в різних місцях та на різних посадах. Від заступника голови парламенту до командира артилерійської батареї в зоні АТО. Єдине, що закидають Руслану Кошулинському – «він непрохідний».

– Але це ми, виборці, віршуємо, хто скільки відсотків голосів набере, і в який тур пройде. Нами намагаються маніпулювати за допомогою різних рейтингів, – зазначив Андрій Іллєнко.

Депутат пригадав, що вже не раз  «Свободі» на попередніх виборах пророкували менше 3%, а в підсумку виявлялося, що набирали 10%, натякаючи, що зараз приблизно такі самі маніпуляції проводяться з президентськими рейтингами.

«Краще я проголосую за чесну людину, яка не пройде, аніж за негідника, який пройде», –  резюмував Іллєнко.

Зміна державної влади спричинить фактичну відставку ставлеників Карплюка

Про ірпінських «свинарчуків»

На тлі гучних загальнодержавних скандалів із залу пролунали запитання стосовно ірпінських «свинарчуків», яких начебто вже й відставили, але вони продовжують керувати містом, уникаючи покарання за свої злодіяння. Мовляв, і казали, й писали, й з труною до фазенди Генпрокурора в Стоянку носилися, а корупційний віз і нині там, тобто тут в Ірпені застряв і нікуди рушати звідси не збирається.

З цього приводу представник Кошулинського запитав:

– Хто фактично керує виборчим процесом Порошенка в Ірпені?

– Карплюк.

– Хто призначив Луценка Генпрокурором?

– Порошенко.

– Тоді яких санкцій щодо Карплюка можна чекати від Луценка?!

Очевидно риторичне запитання  було підкріплене фразою з відомої давньої кінокомедії: «Ну хто його посадить?! Він же пам’ятник!», – під сміх присутніх у залі.

Якщо серйозно, то з цього напрошується логічний висновок: тільки зміна державної влади здатна спричинити докорінні зміни в нашому Ірпені!

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

До уваги читачів фотомиттєвості зустрічі з Андрієм Іллєнком в актовій залі