Володимир Купчак «поживиться» наїдками зі столу Дубневичів

Київську фірму-управителя «Гарант Енерго М», яку призначила АРМА на ТЕЦ Дубневичів, перекупив уже після укладання угоди з АРМА нардеп 7-го скликання Володимир Купчак з Франківщини. Про це розповіла журналістка Василина Думан.

Нагадаємо, національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) обрало нового управителя для двох ТЕЦ у Новояворівську та Новому Роздолі і від 17 жовтня нова компанія приступила до обов’язків.

44428325 2088704007829677 9067723366940540928 nНардеп Володимир Купчак у 2007 році був фінансовим директором «Львівгазу» та гендиректором «Івано-Франківськгаз». Був депутатом від партії «Батьківщина», де його звинуватили у зраді, та депутатом від  «Фронту Змін». Боровся за визнання українського геноциду над поляками. Він став одним із підписантів звернення до Сейм Республіки Польща із закликом підтримати резолюцію Сенату Польщі, яка кваліфікує як «геноцид». Володимир Купчак закликав політиків «не спекулювати на темі міжнаціональних конфліктів та Волинської трагедії зокрема». Народний депутат вважає, що «треба визнати – війна не буває без жертв і, якщо випадки винищення людей на Волині були з обох сторін, ми маємо це визнати та попросити пробачення один в одного. Досить шукати винних! Депутати взяли на себе відповідальність та зробили перший крок до примирення. Маю надію, що такий крок зроблять і поляки».

Нагадаємо, жителі двох міст Львівської області – Новояворівська і Нового Роздолу – майже три місяці не мають гарячої води у квартирах, проблемна ситуація у дитячих садочках та інших закладах. Компанія «Нафтогаз України» не постачає на ТЕЦ газ через борги. Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) заявили, що розкрили на ТЕЦ корупційну схему щодо розкрадання газу в «Нафтогазі» на 1,4 мільярда гривень.

По материалам:  http://forpost.lviv.ua