Володимир Зубик — доки кияни закриватимуть очі на «самоуправство» забудовника у центрі столиці?

Пов’язана з Зубиком фірма почала незаконне будівництво на бульварі ШевченкаПов’язана з народним депутатом фірма почала незаконне будівництво в центрі Києва. Про це повідомляє «Радіо Свобода» за результатами спільного розслідування з каналом «UA: Перший».

«Будівельна компанія «Інтеграл-Буд» і пов’язана з нею фірма (обидві пов’язують з народним депутатом Володимиром Зубиком) почали будівництво на бульварі Шевченка незважаючи на наявні заборони і кримінальні провадження», — йдеться в повідомленні.

Згідно з розслідуванням, будівельний паркан згаданої забудови знаходиться майже впритул до пам’ятки архітектури та містобудування XIX століття — садиби Терещенка на бульварі Шевченка.

Відзначається, що прокуратура зобов’язала Нацполіцію порушити провадження за статтею про знищення, руйнування чи псування пам’яток. А інспектори міського Управління охорони культурної спадщини видали забудовнику припис з чітким зазначенням — «припинити будівництво». За окремою скаргою прокуратура також порушила кримінальну проиводства і зобов’язала районне управління поліції розслідувати незаконне будівництво за статтею «самоуправство».

Так, більшою частиною ділянки володіє ТОВ «Рома-М», зареєстроване у Львові. Цю землю фірма купила в 2007 році за 6,5 мільйона гривень. Ця ж фірма виступила замовником проекту і отримала кілька початкових дозволів.

Крім того, у реєстрі Державної архітектурно-будівельної інспекції підрядником майбутнього будівництва зазначене ТОВ «Будівельна компанія «Інтеграл-Буд». Ці дві компанії виявилися пов’язаними між собою через засновників і власників.

«Бенефіціар фірм Валерій Кулаков — до недавнього часу постійний помічник народного депутата з групи «Відродження», колишнього «регіонала» і «бютівця» Володимира Зубика. Нинішній помічник Зубика Павло Зварич нещодавно був керівником фірми, опосередковано пов’язаної з «Інтеграл-Будом». Веде до компанії «Інтеграл» навіть переадресація з депутатської пошти екс-регіонала», — йдеться в розслідуванні.

alt

Фото: приймальня депутата знаходиться в офісі «Інтеграл-Буда» (radiosvoboda.org)

При цьому Володимир Зубик, який також є членом Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, від будівництва на бульварі Шевченка відхрестився. Як і Валерій Кулаков.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство юстиції України 19 грудня 2016 року придбало 39 квартир у ТОВ «Компанія з управління активами «Крістал Ессет Менеджмент», власником якого є Кулаков Валерій, довірена особа колишнього «регіонала» Володимира ЗубикаВолодимировича.

По материалам:  https://www.rbc.ua