Юрій Прилипко: селищний голова виявився пособником у злочинних угрупуваннях?

15 вересня в Гостомелі, що на Київщині, пройшли обшуки у селищного голови екс-регіонала Юрія Прилипка. Його підозрюють в участі та фінансуванні злочинної організації, яка функціонує в Приірпінні та діє по всій Україні.

bezymyannyj2

За словами силовиків, обшуки також пройшли у місцевих кримінальних авторитетів та їхніх родичів. Загалом обшукали близько 60 об‘єктів. В результаті обшуків було затримано близько 20 осіб, яких підозрюють у різних злочинах.

bezymyannyj3

Під час обшуку підозрювані чинили опір, спецпризначенці вибивали двері.

bezymyannyj4

З 6-години ранку обшуки тривають у будинку екс-депутатки Гостомельськоі ради Наталії Черінськоі, яку було засуджено за хабарництво та позбавлено депутатства.

bezymyannyj5

Як повідомляють джерела у правоохоронних органах, ці особи підозрюються у скоєнні особливо тяжких злочинів – вбивства, грабежі, вимагання, розбійні напади.

Одна зі статей, яку інкримінують підозрюваним, ст. 255 – створення злочинної організації. Санкції статті передбачають позбавлення волі строком від 5 до 12 років.

Нагадаємо, Прилипка підозрюють у розкраданні бюджетних коштів в особливо великих розмірах під час проведення ремонтних та капітальних робіт на дорогах.

По цій справі ведеться слідство, планується відсторонення Прилипка від займаної посади.

По материалам:   http://n-v.com.ua