Завод «Електроважмаш» не забув порадувати «Укрпромвпровадження»

ДП «Завод «Електроважмаш» у березні-липні уклав 11 угод із ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Укрпромвпровадження» про поставку ізоляційного приладдя на загальну суму 256,43 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2020 року поставлять стрічку ЛАЛЭ у середньому по 42 грн./м, шнур-панчоху ШП-3 (5) по 1,74 грн./м, слюдопласт по 439 грн./кг, прокладку ПК КІФЕ-А по 14 грн./кг, слюдяні стрічки по 696 грн./кг, препрег по 310 грн./кг, а також інше ізоляційне приладдя, середню ціну якого неможливо визначити діленням суми договору на кількість.

У звітах про укладення договорів не оприлюднено специфікації з цінами за одиницю та детальними характеристиками товарів, у тому числі країною їхнього походження.

Фірма «НВП «Укрпромвпровадження» належить Тетяні Мельник, Сергію Кошику, росіянину Михайлу Тарасову та Володимиру Капирулі. Син останнього Михайло Капируля раніше володів ТОВ «Іст Лоуд Груп», яке теж є постачальником «ЕВМ», але нині цю фірму переписано на директора Катерину Варламову.

Раніше Капіруля-молодший був бізнес-партнером по ТОВ «Контракт-Авто»Вячеслава Баталова, засновника ще одного частого підрядника «Електроважмашу» – ТОВ «Маркетінвестгруп». Згодом «Контракт-Авто» переписали на Руслана Пришупу з Чернігова, а зараз засновниками є керівник Ігор Целовальников та Альона Жувака.

Поліція підозрювала «Укрпромвпровадження» у привласненні коштів «Електроважмашу» під час закупівель на 47,12 млн грн. Йшлося про товар, що за ланцюгом постачався від фіктивних фірм. У квітні 2017 року арешт із рахунківкомпанії було знято.

Від початку існування «Прозорро» у 2016 році «Укрпромвпровадження» отримало підрядів на 2,20 млрд грн., з яких 2,05 млрд грн. – в «Електроважмашу»

по материалам:  http://nashigroshi.org