“Укрзалізниця” та Григорій Бевз: нові порядки — нові призначення?

На посаді директора Південно-Західної залізниці (ПЗЗ), що входить до структури АТ “Укрзалізниця”, поновили Григорія Бевза, звільненого у 2018 році.

11 грудня Бевза відрекомендували колективу Південно-Західної залізниці.

“Центр транспортних стратегій” (ЦТС) зазначає, що Бевза за власним бажанням звільнили у 2018 році з посади глави ПЗЗ. Із ним повністю розрахувалися, але у день звільнення Бевз відкликав свою заяву й оскаржив своє звільнення в суді. Суд першої інстанції відмовив, а Вінницький апеляційний суд у грудні 2018 року поновив Бевза на посаді. Верховний суд касації “Укрзалізниці” не задовольнив, залишивши рішення апеляційного суду без змін.

На початку 2018 року проєкт “Залізниця без корупції” звинувачував Бевза у приховуванні доходів, а також у тому, що він одночасно з роботою в державній структурі мав частку у приватному ТОВ “Дослідно-механічний завод “Карпати”, яке випускає напіввагони, зерновози, резервуари та підйомники.

Із лютого 2019 року директором Південно-Західної залізниці працював Роман Веприцький, до того він виконував обов’язки керівника Південно-Західної залізниці.

Веприцький заявляв, що керівництво “Укрзалізниці” представляє інтереси олігархічних груп.

Екс-очільник Південно-Західної залізниці Роман Веприцький розповів ЗМІ, що 11 грудня його ознайомили з наказом про звільнення.

веаапрпо

“Мене викликали в центральний офіс “Укрзалізниці”, щоб ознайомити з наказом про моє звільнення. Це зробив в.о. голови АТ “Укрзалізниця” Ремігіуш Пашкевич, тому що сам голова “Укрзалізниці” Євген Кравцов пішов у раптову відпустку”, – розповів Веприцький.

Він наголосив, що у вівторок, 10 грудня, на виїзному засіданні комітету Верховної Ради з транспортної політики вказав на помилки керівництва “Укрзалізниці” шляхи їх вирішення.

Водночас він заявив, що Південно-Західна залізниця демонструє найкращі фінансово-економічні показники серед регіональних філій, і рішення про його звільнення є “очевидно свавільним і безглуздим”.

“Відновилися програми модернізації інфраструктури й рухомого складу, уперше за багато років почали покращувати умови праці. Ми поламали корупційні фінансові схеми. Це не сподобалося Кравцову, бо він представляє інтереси олігархічних груп”, – вважає Веприцький.

Цікаво, що нового директора філії – Григорія Бевза, який у 2017–2018 роках уже керував цим підрозділом звільнив із посади керівника ПЗЗ сам голова УЗ Кравцов.

По материалам:  http://factor-news.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *